Żetony do gier – Producent

portaart.pl > Żetony do gier – Producent

Żetony z tektury

  • Nasze żetony do gier planszowych wykonujemy z tektury litej, co zapewnia ich solidność.
  • Standardowa grubość żetonu wynosi ok. 2 mm.
  • Oferujemy zarówno popularne okrągłe, jak i niestandardowe kształty żetonów (np. sześcioboki, elipsy, trójkąty).
  • Możemy wykonać żetony o różnych wielkościach – najmniejszy możliwy wymiar to 15 mm (bok kwadratu lub średnica koła).
  • Nadruk na żetonie jest wykonywany zgodnie z pomysłem klienta.

Żetony drewniane

Oferujemy również żetony drewniane z indywidualnym nadrukiem. Są to żetony okrągłe o średnicy 10 – 30 mm dostępne w kolorach z naszego katalogu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać wycenę Twojego projektu lub dopytać o więcej szczegółów!

PortaArt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników gier planszowych. Tuż po profesjonalnych planszach do gier oraz kartach pragniemy zaprezentować naszą ofertę żetonów, które wykonujemy zarówno w oparciu o indywidualne projekty naszych klientów, jak i nasze własne. W firmie, którą tworzy sztab doświadczonych pracowników, cenimy sobie jakość i estetykę, dlatego podejmując z nami współpracę, mogą być Państwo pewni, że otrzymają wysokiej jakości produkt, który będzie towarzyszył wielu rozgrywkom, przez długie lata.

PortaArt — producent żetonów do gier planszowych

Żetony to bardzo ważny element wielu gier planszowych — nie tylko użytkowy, ale także dekoracyjny. W naszej firmie wykonujemy żetony do gier planszowych przy wykorzystaniu najwyższej jakości tektury oraz nowoczesnych metod nadruku. Na Państwa życzenie wykonujemy żetony do gry w pokera oraz inne. Tworzymy produkty w standardowych oraz niestandardowych kształtach, oraz wymiarach. Szeroka paleta barw oraz możliwość zadruku dowolną grafiką żetonów do gier planszowych daje nam możliwość realizacji niemal każdego zlecenia. A wszystko to w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Żetony do gry na zamówienie

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, jest przede wszystkim elastyczne podejście do klienta. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje oświatowo-wychowawcze, które coraz częściej w swoich zajęciach dydaktycznych wykorzystują gry planszowe wzbogacone zarówno o karty do gry, jak i żetony. Jesteśmy także otwarci na współpracę z różnego rodzaju firmami, które pragną w sposób oryginalny, np. w postaci gier planszowych, w tym żetonów zaprezentować swoją markę zarówno wśród klientów, jak i potencjalnych kontrahentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie zamówienia — od projektu i przygotowywania plików, po samą realizację druku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego producenta żetonów do gier planszowych.