Pudełka z okienkiem – producent

portaart.pl > Pudełka z okienkiem – producent

Pudełka kartonowe z okienkiem

Jako producent opakowań kartonowych wykonujemy wiele rodzajów pudełek według indywidualnych wytycznych klienta. Pudełka kartonowe z okienkiem świetnie sprawdzają się w przypadku atrakcyjnych wizualnie przedmiotów, takich jak słodkości, kosmetyki, akcesoria do domu albo rękodzieła. Razem z nami możesz stworzyć opakowanie, które będzie odpowiadać charakterowi i estetyce oferowanych produktów i przyciągnie uwagę klientów!

Zamów personalizowane pudełko z okienkiem

Jeśli potrzebujesz pudełka idealnie dopasowanego pod towar albo posiadającego konkretne, ważne dla Ciebie cechy, proponujemy dwa rozwiązania:

Opcja 1: Opakowanie w 100% niepowtarzalne, z projektu klienta, do którego za dodatkową opłatą zostanie przygotowany wykrojnik. Jedynym warunkiem, które musi spełnić takie opakowanie, jest mieszczenie się rozkroju w wymiarach:

  • dla pudełek bez nadruku – 1000 x 700 mm,
  • dla pudełek z nadrukiem offsetowym 974 x 674 mm (maksymalny obszar nadruku ze spadami 980 x 680 mm).

Opcja 2: W celu redukcji kosztów proponujemy skorzystanie z jednego z bogatej gamy wykrojników, które już posiadamy, i delikatne dostosowanie opakowania do Twoich potrzeb, na przykład poprzez zastosowanie wkładki.

Jeśli masz gotowy pomysł, prześlij nam specyfikacje, a my wrócimy do Ciebie ze szczegółową wyceną.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy.

Pudełka z okienkiem – oferta stała

Posiadamy również szeroki asortyment pudełek z okienkiem w ofercie stałej. Więcej informacji na stronie naszej marki Karton Dla Ciebie: https://kartondlaciebie.pl/pudelka-z-okienkiem/.

GALERIA