Karty do gry – producent

portaart.pl > Karty do gry – producent

Drukarnia kart do gry

Karty do gry z własnym nadrukiem mogą mieć wiele zastosowań – sprawdzą się zarówno jako pomoc dydaktyczna, gadżet reklamowy czy nietypowy prezent. Bez względu na to, jak chcesz je wykorzystać, chętnie pomożemy w ich produkcji!

Marzysz o zaprojektowaniu własnej gry karcianej? Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać wycenę Twojego projektu lub dopytać o więcej szczegółów.

  • Zajmujemy się drukowaniem kart o różnej gramaturze i przeznaczeniu.
  • Oferujemy wydruk standardowej talii kart, kart do innych rodzajów gier, typu Piotruś, Memory czy Dobble, jak i kart w pełni oryginalnych, wedle autorskiego pomysłu klienta.
  • Nadruk wykonywany jest na podstawie projektu klienta.
  • Nasz standardowy rozmiar kart do gry to 89 x 57 mm, ale wykonujemy również karty o innych wymiarach zgodnie z życzeniem klienta.
  • Grę karcianą opakowujemy w odpowiednie pudełko.

Gra w karty to jedna z najpopularniejszych rozgrywek, po którą sięga się nie tylko przy okazji rodzinnego weekendu, czy towarzyskiego spotkania. Karty do gry coraz częściej służą również jako pomoc dydaktyczna w szkołach czy przedszkolach. Szeroki wybór różnych gier, a także możliwość stworzenia i wyprodukowania swojej własnej autorskiej gry karcianej pozwala dostosować tego rodzaju rozrywkę nie tylko do wieku, ale także umiejętności wszystkich uczestników zabawy. Co ważne, profesjonalne karty do gry to gadżet, który może przypaść do gustu wszystkim firmom, które chcą zareklamować swoje usługi właśnie za pomocą tego rodzaju nośnika. Jeśli poszukują Państwo rozwiązań na miarę XXI wieku, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jaką jest produkcja kart do gry na zamówienie.

Producent kart do gry na zamówienie

PortaArt to jeden z czołowych polskich producentów gier planszowych oraz różnego rodzaju komponentów, w tym profesjonalnych kart do gry. W naszej firmie zajmujemy się produkcją kart do gry z własnym nadrukiem, które mogą być nie tylko świetnym urozmaiceniem wieczoru, ale także doskonałym nośnikiem reklamowym dla wielu firm. Poza profesjonalnymi kartami do gry jesteśmy również w stanie wyprodukować karty do gry klasyczne, w dowolnym wymiarze oraz nakładzie. Taka talia może posłużyć jako samodzielna forma rozrywki, lub stanowić integralną część gry planszowej wraz z żetonami do gry, czy pionkami.

Karty do gry z własnym nadrukiem i klasyczne — wysoka jakość wykonania

Domeną naszej marki jest produkcja kart do gry według najwyższych standardów użytkowych oraz estetycznych. Tworzone przez nas karty wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z zachowaniem najwyższej staranności. Dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która każdego dnia, dba o to, aby karty do gry z własnym nadrukiem, czy też klasyczne były trwałe i wytrzymałe, a przy tym pięknie się prezentowały. Swoją pomocą służymy na każdym etapie zlecenia — od projektu, aż po sam druk kart do gry. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa!