Pudełka magnetyczne

portaart.pl > Pudełka magnetyczne

Pudełka zamykane na magnes to synonim elegancji i prestiżu. Najczęściej wykorzystywane są jako luksusowe opakowania dla produktów premium, takich jak biżuteria, długopisy, kosmetyki czy zegarki, ale z powodzeniem mogą być zastosowane przez każdą firmę, która chce kojarzyć się z dobrym stylem i wysoką jakością.

Pudełka Na Magnes zdjęcie nr 7

Pudełko magnetyczne – idealne dla Twojego produktu!

W PortaArt oferujemy wykonanie pudełek z zamknięciem magnetycznym według wytycznych klienta. Dzięki naszej usłudze możesz skoncentrować się na najdrobniejszych detalach, aby stworzyć opakowanie idealnie odzwierciedlające charakterystykę Twojej marki. Wybierz kolor, uszlachetnienia, zdecyduj o nadrukach i dobierz właściwy rozmiar. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze chętnie doradzimy.

Skontaktuj się z nami już dziś w celu otrzymania wyceny lub dopytaj o więcej szczegółów!

Tel: +48 663 070 205

Email: biuro@kartondlaciebie.pl

Zasady przygotowywania projektów do realizacji: SPRAWDŹ

Wymiary pudełek na magnes

Jeśli Twoje produkty wymagają opakowania o bardzo precyzyjnych wymiarach, przygotujemy dla Ciebie nowy wykrojnik do produkcji. Rozwiązanie to wiąże się z dodatkowym kosztem, ale zagwarantuje idealne dopasowanie. Największe pudełko, jakie możemy wykonać musi zmieścić się na płasko w formacie B1, czyli na przykład mieć rozmiar 750 x 550 x 40 mm lub 480 x 200 x 220 mm (długość x szerokość x wysokość).

Jeśli możesz sobie pozwolić na trochę elastyczności w kwestii wymiarów i chcesz obniżyć koszty, zachęcamy do skorzystania z jednego z naszych gotowych wykrojników.

Do każdego pudełka możemy zaprojektować wkładkę z pianki albo uszlachetnionej tektury, która idealnie unieruchomi Twój produkt i zapewni jego bezpieczeństwo podczas transportu.

Pudełka Na Magnes zdjęcie nr 8

Pudełka magnetyczne z logo

Biorąc pod uwagę fakt, że odbiorcy pudełek na magnes często korzystają z tych opakowań dłużej, przechowując w nich różne drobnostki i rzeczy osobiste, warto ozdobić je logo firmy. To świetny sposób, aby zapaść w pamięci klientów na dłużej!

Dzięki nowoczesnym technologiom taki wydruk jest nie tylko trwały, ale i prezentuje się bardzo elegancko. Oferujemy:

  • tłoczenie i termodruk (metalizowany) na okleinach introligatorskich o ekskluzywnej fakturze
  • oklejanie wydrukami offsetowymi pełnokolorowymi z opcją laminowania (błysk lub mat) i nałożenia lakieru wybiórczego UV
  • dla bardzo krótkich serii i prototypów: druk UV albo druk solwentowy laminowany

Pudełka magnetyczne od producenta z Poznania

Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań kartonowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, ale realizujemy zamówienia na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do tworzenia wysokiej jakości opakowań, możemy spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

PORTFOLIO