Wyceny pudełek

portaart.pl > Wyceny pudełek

Ponieważ nasza działalność skupia się na produkcji pudełek dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, priorytetem jest dla nas zapewnienie precyzyjnych i kompleksowych wycen.

 

W celu zminimalizowania czasu oczekiwania na ofertę, prosimy o podanie jak największej liczby informacji z punktów wymienionych poniżej:

  1. Trzy wymiary pudełka: długość x szerokość x wysokość.
  2. Konstrukcja pudełka. Na przykład pudełko magnetyczne, pudełko wysuwane, dwuczęściowe pudełko z okienkiem, itd. Możesz również  przesłać nam zdjęcie lub wskazać interesujący Cię model z naszego portfolio.
  3. Materiał. Produkujemy opakowania z tektury litej, tektury falistej i kartonu. Dodatkowo pudełko może zawierać wypełnienie, na przykład ekologiczne “sianko”, być wyposażone w okienko z folii PVC, albo zawierać wkładkę z pianki lub tektury.
  4. Kolor. W jakim kolorze będzie Twoje pudełko? Czy interesuje Cię opakowanie z materiału barwionego w masie? A może wolisz pudełko z kartonu pokrytego wydrukiem lub chcesz zachować naturalny kolor tektury ekologicznej?
  5. Czy opakowanie będzie miało nadruk? Jak ma on wyglądać?
  6. Czy powierzchnia opakowania powinna być matowa, czy błyszcząca?
  7. Uszlachetnienia: czy planujesz zastosować lakier wybiórczy UV, tłoczenie, hotstamping, albo inne techniki ozdobne?
  8. Planowany nakład produkcyjny.
  9. Dodatkowe informacje, na przykład czy interesuje Cię konfekcja zawartości, albo czy potrzebna będzie nietypowa forma dostawy.

 

W razie pytań lub niejasności, chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat dostępnych rozwiązań i pomożemy wybrać opcję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Zapraszamy do współpracy!

Skorzystaj z formularza kontaktowego albo napisz do nas na adres mailowy biuro@kartondlaciebie.pl.