3 gadżety firmowe, którymi zaskoczysz swoich pracowników na szkoleniu

portaart.pl > Drukarnia  > 3 gadżety firmowe, którymi zaskoczysz swoich pracowników na szkoleniu
3 gadżety firmowe, którymi zaskoczysz swoich pracowników na szkoleniu

3 gadżety firmowe, którymi zaskoczysz swoich pracowników na szkoleniu

W Twojej firmie zbliża się ważne szkolenie lub konferencja? A może wdrożenie nowych pracowników? To świetne okazje, aby zaskoczyć pracowników ciekawym upominkiem. Kubek, kalendarz firmowy, notatnik, ołówek z logo firmy, pendrive – oczywiście wszystkie gadżety cieszą pracowników, ale… to wszystko już było! Firmowe upominki często zaskakują nie tylko nietypowym wyglądem, ale także mnóstwem funkcji. Ale czy naprawdę o to w tym chodzi? Czy nie lepiej podarować uczestnikom szkolenia w Twoje firmie gadżet, który wywołała uśmiech na ich twarzy? Taki, który będzie przywoływał pozytywne skojarzenia z Twoją marką? Wiemy, co może się sprawdzić – zapraszamy do artykułu!

Ogromny wybór firmowych gadżetów

Branża gadżetów firmowych ma się całkiem, całkiem dobrze. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że okazji do wręczania upominków jest naprawdę sporo – szkolenia, konferencje, targi, awanse, rocznice zatrudnienia, Święta. Nikogo więc nie dziwi, że  gadżety reklamowe sprzedają się bardzo dobrze. Jednak tak ogromny wybór może przyprawić o ból głowy! Co wybrać? Czy kolejny kalendarz firmowy będzie dobrym rozwiązaniem? A może pracownikom przydałby się pendrive z logo firmy? Oczywiście, to przydatne gadżety, ale zapewne na przestrzeni ostatnich lat dostali ich już kilka… Może tym razem postawić na coś bardziej oryginalnego? Podpowiadamy, co mogłoby się sprawdzić!

Oryginalne pomysły na firmowe upominki

Drewniana podkładka pod kubek z logo firmy – czy nie byłoby miło móc pić pyszną kawę w ulubionym firmowym kubku w komplecie z estetyczną podkładką? Pomijając aspekt praktyczny i zawsze czyste biurko, to naprawdę uroczy upominek! Druk na drewnie daje masę możliwości! Na podkładce można umieścić logo firmy, motywacyjny cytat czy specjalną dedykację. Co więcej, druk UV na sklejce czy drewnie jest niezwykle trwały, odporny na czynniki zewnętrzne i zmiany temperatury, dlatego taki prezent posłuży Twoim pracownikom przez długi czas. Oczywiście sposób, w jaki wytwarzany jest wzór, nie wydziela toksycznych oparów i jest bezpieczny dla zdrowia. Dzięki zadrukowaniu materiały reklamowe zyskują indywidualny i wyjątkowy charakter.

Skórzany pasek z logo firmy – solidny, elegancki skórzany pasek z tłoczeniem logo to zdecydowanie jeden z bardziej wyjątkowych biznesowych upominków. Taki dodatek noszony do służbowego garnituru bądź garsonki stanowi idealne dopełnienie profesjonalnego wyglądu. Druk na skórze wykonany techniką UV umożliwia naniesienie na elementy garderoby nie tylko logo firmy, ale i napisów, a nawet grafik. Druk UV na skórze jest efektownym i trwałym sposobem na spersonalizowanie dodatków – nie łuszczy się, nie wyciera, nie odpada. Co więcej, druk UV na skórze jest odporny na czyszczenie za pomocą wilgotnej ściereczki, a także nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

Szklana statuetka dla pracownika –  statuetki przyznawane są za zasługi lub w celu wyróżnienia osiągnieć danych osób. Czy znasz pracownika, któremu nie zrobiłoby się miło, gdyby otrzymał elegancką, szklaną statuetkę w podziękowaniu za udział w szkoleniu lub za wyniki w pracy? To piękna ozdoba i wyjątkowo miły gest. Druk na szkle umożliwia stworzenie i spersonalizowanie takiego gadżetu firmowego! Największą zaletą druku UV na szkle jest trwałość i dokładność wydruku oraz odporność na czynniki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu jesteś w stanie stworzyć indywidualny, oryginalny prezent dla pracowników lub klientów –  na statuetkę możesz nanieść logo, napis, grafikę lub zdjęcie.Produkcja materiałów reklamowych to nasza specjalność! Jeśli jesteś zainteresowany spersonalizowaniem swoich gadżetów firmowych – odezwij się do nas. Posiadamy ogromne doświadczenie w reklamie i poligrafii. Nasze studio graficzne jest w stanie stworzyć dla Ciebie każdy projekt – wystarczy, że opowiesz nam, na czym Ci zależy. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Wspólnie zadbamy o to, by upominki firmowe dla Twoich klientów i pracowników były wyjątkowe!