Opakowania magnetyczne – co w nie pakować?

portaart.pl > Drukarnia  > Opakowania magnetyczne – co w nie pakować?
Opakowania Magnetyczne – Co W Nie Pakować? - Portaart.pl zdjęcie nr 1

Opakowania magnetyczne – co w nie pakować?

Na opakowania magnetyczne decyduje się coraz większa rzesza klientów. Z czego to wynika? Cóż, wystarczy tylko spojrzeć! Pudełka kartonowe z zapięciem magnetycznym są estetyczne i eleganckie, co sprawia, że automatycznie kojarzą się z klientem z wysoką jakością i produktem premium. Co więcej, są bardzo praktyczne w użyciu i zazwyczaj zostają z klientem na długo. Co jeszcze warto wiedzieć o pudełkach na magnes? Jakie produkty w nie pakować? Odpowiadamy na wszystkie pytania – zapraszamy do lektury!

Co wyróżnia pudełka na magnes?

Mimo, iż na rynku znaleźć można bardzo wiele rodzajów pudełek, to zdecydowanie opakowania na magnes przykuwają największą uwagę – zarówno klientów, jak i przedsiębiorców. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta – ich wykonanie i możliwość praktycznego zastosowania świadczą o wysokiej jakości, a także bezpieczeństwie samego produktu podczas transportu paczki. Pudełka z magnetycznym zapięciem to segment premium, po prostu.

Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Do jakich towarów będą odpowiednie? Skupmy się przez chwilę na tych kwestiach. Właściciele sklepów i sklepów internetowych mieli obawy, że eleganckie pudełko na magnes zapewnia nieco mniejszą możliwość personalizacji takiego opakowania. Oczywiście nie jest to prawda. Nowoczesne techniki drukarskie sprawiają, że każe kartony na zamówienie można spersonalizować – nanieść na nie logo firmy, grafikę czy hasło przewodnie organizacji.

Opakowanie magnetyczne można wykonać z wielu rodzajów materiałów i wykonać na nim wybrane przez klienta uszlachetnienia. Co więcej, nadruk na pudełku magnetycznym można wykonać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz opakowania. Daje to spore możliwości zindywidualizowania opakowania, a tym samym szerokie spektrum działań marketingowych. Zwłaszcza biorą pod uwagę fakt, że klienci bardzo często zachowują takie pudełka, przechowując w nich różnego rodzaju drobiazgi. Dzięki temu każdorazowo, gdy klient tylko spojrzy na opakowanie, będzie przypominał sobie o Twojej firmie!

Projektowanie pudełek magnetycznych

Dlatego ustalając z producentem opakowań szczegóły dotyczące materiałów i wykonania opakowania, postaw na wysoką jakość. Pamiętaj, że pudełko magnetyczne to nie tylko szansa na zapamiętanie przez klienta, ale także walory ekologiczne! Jakościowe opakowanie będzie służyć klientowi przez lata.

Co pakować w opakowania magnetyczne?

Pole możliwości w tym temacie jest naprawdę szerokie. Pudełka magnetyczne bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku produktów premium, ale nie tylko. Opakowanie magnetyczne można wykorzystać jako pudełka produktowe na:

  • biżuterii i zegarków,
  • dobrych alkoholi,
  • świeczek i produktów handmade,
  • miodów naturalnych,
  • artystycznych wyrobów czekoladowych,
  • perfum,
  • odzieży,
  • zabawek,
  • artykułów codziennego użytku.

W związku z tym, że opakowania magnetyczne spełniają niejako rolę artystyczną, tylko od Ciebie zależy, w jakim celu je wykorzystasz. Jeśli chcesz, żeby Twój produkt uważany był za jakościowy, za produkt z wyższej półki, to bez zastanowienia pakuj go w pudełka na magnes. Oczywiście producent opakowań na zamówienie powinien umieścić na nim Twoje logo. Wpłynie to na wizerunek Twojej marki – automatycznie podniesie się prestiż firmy.

Pudełka magnetyczne jako opakowanie na prezent

Co więcej, pudełka na magnez można wykorzystać także jako opakowanie na prezent. Klienci indywidualni bardzo często decydują się na takie rozwiązanie. Uszlachetniając pudełko na magnes sentencją bądź grafiką, która dla solenizanta ma szczególne znaczenie.

Z pudełek magnetycznych na prezent korzystają też duże i mniejsze firmy. Z okazji dziesięciolecia istnienia organizacji, czy Świąt Bożego Narodzenia wysyłając swoim pracownikom, klientom i kontrahentom upominki, najczęściej pakują je właśnie w eleganckie pudełka na magnes z logo firmy.

Warto pamiętać, że pudełka na magnez to synonim wysokiej jakości, luksusu i prestiżu. Świetnie spełniają funkcję marketingową i pomagają budować pozytywny wizerunek marki. Opakowania kartonowe na zamówienie to szansa dla Twojego biznesu. Jako solidny producent opakowań pomożemy Ci w wybraniu najlepszego rozwiązania. Wykorzystaj to!