Puzzle jako gadżet reklamowy. Czy to dobre rozwiązanie?

portaart.pl > Drukarnia  > Puzzle jako gadżet reklamowy. Czy to dobre rozwiązanie?
Czy Puzzle To Dobry Sposób Na Reklamę? zdjęcie nr 1

Puzzle jako gadżet reklamowy. Czy to dobre rozwiązanie?

Puzzle kochają wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli. Są jedną z najstarszych form rozrywki i z pewnością nie ma osoby, która by ich nie układała lub nie wiedziała, jak to się robi. I choć postęp technologiczny otwiera przed nami nowe możliwości, to puzzle wciąż pozostają w czołówce najchętniej wybieranych produktów z działu zabawkowego. Czy jednak puzzle to nadal jedynie forma zabawy i sposób na spędzanie wolnego czasu? Czy można je wykorzystywać w inny sposób, np. jako gadżet reklamowy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.

Puzzle – ich rodzaje i możliwości

Puzzle to wspaniała forma rozrywki dla całej rodziny, która łączy ze sobą różne pokolenia. Obecnie wybór puzzli jest ogromny, a wśród nich można znaleźć modele tradycyjne, drewniane, piankowe, przesuwane oraz puzzle 3D. Mogą one różnić się kolorystyką, strukturą, wielkością, sposobem wykonania, a także ilością elementów do układania. Ciekawą propozycją są również puzzle na zamówienie, które wykonują renomowane drukarnie. W tym przypadku można skorzystać z możliwości wykonania puzzli z dowolnie wybraną grafiką lub napisem. Z pewnością będą one stanowiły doskonałą formę reklamy nie tylko w przypadku promowanych usług, ale również produktów.

Puzzle w biznesie – jaką pełnią funkcję?

Puzzle drukowane na zamówienie to wspaniały gadżet reklamowy, który może być wręczany jako prezent firmowy potencjalnym klientom oraz kontrahentom. Tego rodzaju układanki pozwalają zwiększyć świadomość marki oraz dotrzeć do większej ilości klientów. Puzzle z pięknie wyeksponowanym logo firmy, czy nawiązującą do niej grafiką w żadnym stopniu nie tracą na użyteczności. Co więcej, będą one przypominały klientowi o firmie, nawet w domu. To doskonały sposób na budowanie świadomości marki oraz ciekawa opcja na pozyskiwanie nowych klientów.

Puzzle reklamowe z logo marki mogą stanowić świetny dodatek do innych gadżetów reklamowych. Na rynku dostępny jest szeroki wybór tego typu produktów, jak chociażby często stosowane naklejki reklamowe, breloczki, długopisy czy kubki.

Puzzle z nadrukiem, jako skuteczna forma reklamy

Puzzle reklamowe pełnią bardzo ważną funkcję w strategii marketingowej firmy. Potrafią skutecznie zareklamować dane usługi i produkty, a co ważne sprawdzają się jako podarunek zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka. W przeciwieństwie do innych często wykorzystywanych gadżetów firmowych będzie to podarunek bardzo praktyczny i można mieć pewność, że z pewnością zostanie wykorzystany.

Są doskonałą formą rozrywki, a jak wiadomo, ona zawsze kojarzy się dobrze. Ich układanie zajmuje nieco więcej czasu, dlatego można mieć pewność, że wyeksponowane na nich logo, grafika czy odpowiednie hasło reklamowe zostaną zapamiętane na dłużej. Nieograniczone możliwości druku puzzli na zamówienie pozwolą dopasować produkt do konkretnych potrzeb i oczekiwań zarówno przedsiębiorcy, jak i klienta.

Gdzie zamówić puzzle reklamowe?

Wykonanie puzzli na zamówienie jest bardzo proste, a oczekiwanie na jego realizację trwa tylko kilka dni. Gdzie zatem złożyć zamówienie? Realizacją puzzli reklamowych zajmują się renomowani producenci opakowań i gier planszowych. Jednym z nich jest drukarnia Porta Art z Poznania, która oferuje szereg sprawdzonych rozwiązań na najwyższym poziomie. Co ważne, w przypadku braku pomysłów na to, jak mają wyglądać puzzle i co przedstawiać, firma ta oferuje możliwość wykonania projektu, zgodnie z wytycznymi klienta. Całość realizowana jest w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne, które gwarantują fotograficzną jakość obrazu oraz doskonałą trwałość i wytrzymałość produktu.