Standy reklamowe

portaart.pl > Standy reklamowe

Zbudowanie przyciągających uwagę wystaw sklepowych lub wyposażenia stanowiska targowego jest bardzo istotnym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Zwłaszcza jeżeli działasz w handlu lub często pojawiasz się na konferencjach branżowych, stand reklamowy jest jednym z akcesoriów, w który warto zainwestować.

Produkcja standów reklamowych w Poznaniu

Standy reklamowe występują w różnych formach, wielkościach i kształtach. W zależności od oczekiwań i potrzeb można dopasować projekt i materiał, z którego będą one wykonane. Możesz wybierać spośród lekkich standów kartonowych, jak i tych solidniejszych, wykonanych z tektury falistej. Każdy stand reklamowych możesz spersonalizować dowolnie dzięki zastosowaniu oklein, które drukujemy techniką offsetową lub cyfrową. Standy i ekspozytory drukujemy już od jednej sztuki! Jeżeli szukasz firmy, które w profesjonalny sposób pomoże stworzyć profesjonalny i pomysłowy display, o dobrze trafiłeś. Z chęcią wykonany twój projekt lub przygotujemy go sami.

Dysponujemy studiem graficznym, z którym doświadczeni specjaliści zaprojektują Twoje materiały promocyjne lub całą identyfikację wizualną Twojego biznesu. Poznań pod względem biznesowym rozwija się dynamicznie, dlatego coraz więcej przedsiębiorców szuka profesjonalnych usług z zakresu poligrafii. Wyposażamy sklepy, biura i fabryki w materiały reklamowe najwyższej jakości. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na obróbkę różnego typu materiałów i uzyskanie niepowtarzalnego efektu przy każdym zleceniu.