Gdzie zamówić opakowania świąteczne?

portaart.pl > Drukarnia  > Gdzie zamówić opakowania świąteczne?
Gdzie zamówić opakowania świąteczne?

Gdzie zamówić opakowania świąteczne?

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż – to już naprawdę blisko! W tym wyjątkowym okresie zasypujemy prezentami nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale także pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Kiedy wybierzemy już odpowiednie podarunki, pozostaje jeszcze jedna, ważna kwestia – opakowanie świąteczne. Pudełka na prezenty to idealne dopełnienie tego, co jest wewnątrz opakowania. Dlatego warto zadbać o to, by kartonik na prezent był estetyczny i dopracowany w najmniejszym szczególe.  Tak dobrze przemyślanym prezentem sprawimy wszystkim jeszcze większą radość! Jakie pudełka świąteczne wybrać? Gdzie je zakupić? Podpowiadamy – zapraszamy do artykułu!

Jakie opakowania świąteczne wybrać?

Każdy prezent – ten mały, ten duży, ten dla rodziny, ten dla pracowników – warto odpowiednio zapakować. Nie wszyscy mają czas, zdolności i cierpliwość, aby każdy z podarunków pakować w papier ozdobny i elegancką wstążkę.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup gotowych opakowań świątecznych, najlepiej od bezpośredniego producenta. Dzięki temu otrzymujemy pewność i możliwość wyboru oraz personalizacji pudełek. Druk na opakowaniach prezentowych pozwala bowiem na naniesienie na kartonik logo firmy, wyszukanego cytatu, miłych życzeń świątecznych lub specjalnej dedykacji czy grafik i obrazów.

Gotowe i eleganckie opakowania na prezent to gwarancja sukcesu. Opakowania świąteczne idealnie nadają się do zapakowania:

·         firmowych kalendarzy,

·         książek,

·         długopisów,

·         zestawów kosmetyków,

·         świątecznych pierników,

·         biżuterii,

·         alkoholu,

·         zestawów firmowych gadżetów.

Jakie pudełka na świąteczne prezenty warto kupić? Podpowiadamy!

Wyjątkowe świąteczne opakowania

Pudełka z zamknięciem magnetycznym to bardzo elegancki rodzaj opakowań. Idealnie sprawdzają się jako opakowania premium. Wysoka jakość wykonania zawsze zachwyca klientów. Zamknięcie magnetyczne sprawia, że prezent na pewno pozostanie na swoim miejscu. Druk na opakowaniach magnetycznych pozwala na całkowite spersonalizowanie pudełek. A elegancka czerwona wstążka doda świątecznego klimatu. Wybór wielkości opakowania pozwala dopasować je do każdego prezentu – od ręcznie tworzonych świec sojowych, po kalendarze firmowe.

Bardzo często w prezencie świątecznym dla klientów i kontrahentów daje się alkohol – zwłaszcza wino. Jak elegancko zapakować wino na prezent? Oczywiście rozwiązań jest wiele, jednak najlepiej sprawdzają się opakowania na alkohol z okienkiem. Są porządne i odpowiednio chronią prezent, a dzięki okienku zawartość jest od razu widoczna. Samo opakowanie wyróżnia się niebanalną elegancją. Pudełko z okienkiem może zostać wyposażone w dodatkową rączkę – ułatwia to kwestie związane z transportem. Nadruk na opakowaniach oczywiście pomaga w odpowiedniej personalizacji, co sprawia, że obdarowany poczuje się naprawdę wyjątkowo

Jaki prezent zawsze sprawdzi się na Święta Bożego Narodzenia? Świąteczne pierniczki i ciasteczka! W tym wypadku idealnie sprawdzą się dwa rodzaje opakowań – świąteczne pudełka z rączką lub dwuczęściowe pudełka z okienkiem. Pierwszy rodzaj kartoników pozwala na wygodny transport i zapakowanie całej masy słodkich pyszności. Z kolei drugi od razu eksponuje przepiękne, małe dzieła sztuki. Elegancka, czerwona wstążka z pewnością doda jeszcze więcej magii i podkreśli wyjątkowy, świąteczny charakter.

PortaArt – producent opakowań świątecznych

PortaArt to producent opakowań świątecznych z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy pudełka z tektury litej, kreszowanej, falistej i kartonu. Nowoczesny park maszynowy, pasja i wiedza pozwalają nam na produkcję opakowań w ciekawych, oryginalnych kształtach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakość wydruku. Co więcej, nasza firma składa się z ekspertów z branży poligrafii oraz grafiki komputerowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie indywidualny i wyjątkowy projekt opakowań świątecznych. Służymy także radą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Sprawdź naszą ofertę – zaskocz bliskich, pracowników i klientów przepięknymi pudełkami prezentowymi. Niech Święta będą naprawdę magiczne!